Kim jesteśmy?

Projekt Essence International zarządzany jest przez działającą w Polsce od 12 lat firmę Thomas Clark, prowadzącą projekty zlokalizowane w wielu obszarach biznesowych od: czarterowania własnych jachtów po budowanie strategii biznesowych dla dużych firm i korporacji.

Essence International zajmuje się kompleksową realizacją wszelkich projektów związanych z branżą kawową. Dzięki projektowej strukturze organizacji i charakterowi zarządzania, jesteśmy w stanie zaoferować bardzo konkurencyjny produkt w wymaganej przez klienta jakości jak i cenie. Specjalizujemy się w kawach spersonalizowanych tzn. specjalnie przygotowanych pod logo klienta, dystrybucją najlepszych ekspresów produkowanych przez takie firmy jak Faema, WMF oraz współpracą z najlepszymi markami w Europie w swoich dziedzinach.

Wierzymy, że kluczem do sukcesu w biznesie są wzajemnie korzystne relacje z partnerami i klientami, opartymi na zaufaniu i wspólnym realizowaniu celów.

Misja

„Misją Essence International jest dostarczenie Klientom Biznesowym najwyższej jakości rozwiązań, poprzez naszą obecność na nieustannie powiększającym się globalnym rynku kawy”

Czym się zajmujemy?

Specjalnie dla Państwa sprowadzamy kawę  z topowych i wybranych przez światowych koneserów regionów Afryki, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej. Specjalizujemy się w kawach i herbatach brandowanych pod logo naszych klientów, jak również w dostarczaniu kawy i herbaty do hoteli, biur, kawiarni, restauracji oraz na eventy.

Wszystkie nasze kawy to 100% Arabiki wypalane w Polsce na kilka dni przed wysłaniem do klienta. Wraz z zamówieniami możemy wysłać certyfikat czystości naszego produktu, wystawiany przez laboratorium, z którym współpracujemy.

Zapraszamy do wstępnych rozmów „w czym moglibyśmy Państwu pomóc”.