Gastronomia marka Faema

Emblema to najnowszy ekspres Feamy – najmłodsze, cudowne dziecko w rodzinie ekspresów ciśnieniowych tej marki. Powstał przy współpracy z Giugiaro Design oraz najlepszymi włoskimi i światowymi baristami. Emlbema została najnowszym symbolem firmy i jest najelpszym modelem włoskiego producenta. Ekspres łączy w sobie wyjątkowy design oraz nowoczesne funkcje, które razem dają eksluzywny produkt o wyjątkowych możliwościach

Elegancja: emblema posiada innowacyjny design: obudowa zrobiona jest ze stali i aluminium. Kontrastujące czarne panele oraz niebieskie podświetleniem, futurystyczny wygląd grup oraz logo widoczne na przednim panelu i na uchwytach filtrów sprawiają, że wyróżnia się z otoczenia. Nadaje stylowego charakteru wnętrzom

Ergonomia: precyzyjne przyciski, przestrzeń do pracy z nierdzewnej stali, czytelny wyświetlacz, przestronny podgrzewacz do filiżanek oraz grawerowane uchwyty filtrów czynią pracę z Emblema wspaniałym doświadczeniem.

Technologia: najwyższa jakość, stabilne parametry i niedościgniona wydajność dzięki zastosowanym opatentowanym przez Feamę rozwiązaniom technologicznym.

A to tylko jeden przykład urządzeń jakie proponuje marka Faema. Ekspres przedstawiony na filmie to Faema E71, kolejny przykład profesjonalnego wykonania i designu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub chcieliby otrzymać wstępną ofertę proszę skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Biuro marka WMF

WMF 1500S: to następca popularnego na całym świecie WMF Presto. Uczyń WMF 1500S podstawowym źródłem satysfakcji w swojej firmie i zrób kolejny krok w kierunku doskonałego przygotowania kawy. Twoi Klienci codziennie będą mogli spodziewać się niezmiennie wysokiej jakości kawy, a Ty będziesz zachwycony doskonałą wydajnością w stosunku do ceny.

Bogactwo Napojów: ekspres pozwala na zaprogramowanie do 48 napojów wraz z recepturami i przypisanymi do nich zdjęciami. Do dyspozycji jest 8 przycisków znajdujących się na ekranie z 6 podstronami.

Możliwość napełnienia każdego kubka: pracujesz w sektorze „coffee to go” i korzystasz z różnych rozmiarów kubków do kawy? Praktyczna funkcja Mały-Średni-Duży (SML) pomoże Ci łatwo przypisać predefiniowane rozmiary kubka do każdego napoju.

Podgrzewacz filiżanek WMF SteamJet: dzięki wbudowanemu w podstawę systemowi podgrzewania filiżanek parą wodną, podawane espresso lub Cafe Creme dłużej utrzyma odpowiednią temperaturę i aromat.

Kompaktowe wymiary: ekspres jest niewiele szerszy (325mm) od poziomej kartki papieru formatu A4. Na niewielkiej ladzie można ustawić dodatkowe akcesoria lub drugi ekspres do kawy.

Podświetlane panele boczne: boczne panele świetlne to nie tylko elegancki wygląd ale również ułatwienie codziennej pracy. W przypadku np. konieczności napełnienia zbiornika ziaren kawy, panele zaczną ostrzegawczo migać dając informację personelowi.

Konserwacja: podstawowe zadania konserwacyjne można przeprowadzić samemu. Tym samym Twoje urządzenie będzie rzadkim widokiem dla technika serwisu.

A to tylko jeden przykład urządzeń jakie proponuje marka WMF.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub chcieliby otrzymać wstępną ofertę proszę skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Ekspresy domowe marka Hendi

Smakoszom kawy oraz profesjonalistom polecamy pełnoautomatyczny, kompaktowy ekspres do kawy KITCHEN LINE.
Możliwość zaprogramowania różnych napojów: espresso, lungo, cappuciono, latte, gorące mleko, gorące spienione mleko.

 • Cyfrowy wyświetlacz funkcji, komend, błędów,
 • Wbudowany młynek z regulacją stopnia mielenia kawy,
 • Wbudowany pojemnik na kawę ziarnistą: 250g,
 • Możliwość korzystania z kawy już zmielonej,
 • Wbudowany pojemnik na świeżą wodę: 1,8l,
 • Ruchoma wylewka do filiżanek h= 80-115mm,
 • Regulowana moc kawy: 7-14g/porcja,
 • Regulowana wolumetrycznie pojemność napojów: 25ml-240,
 • Czasowa regulacja porcji pary: 3-120 sekund,
 • Pojemnik na fusy: 15 porcji,
 • Licznik poszczególnych rodzajów napojów i łączny,
 • Automatyczny program myjący,
 • Pompa wibracyjna: 19 bar,
 • Przewód elektryczny: 1,5m,
 • Pojemnik na mleko 600ml w zestawie.


– dedykowany produkt do odkamieniania ekspresów automatycznych Hendi to płyn o kodzie 975008

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub chcieliby otrzymać wstępną ofertę proszę skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.