Kawa Brandowana

Zamówienia kawy brandowanej zaczynają się od 10 kg, dlatego nasi klienci mogą bez większego ryzyka wejść na rynek kawy i sukcesywnie go powiększać.

W naszej ofercie kaw posiadamy: 

Etiopia Dijmmah (ziarnista) – Kawa dziko rosnąca na wysokości 1200 m.n.p.m. o niespotykanym smaku, bardzo aromatyczna, z akcentem winnym i owocowym.

Meksyk Altura (ziarnista) – Kawa o skondensowanym, intensywnym, zrównoważonym i bogatym aromacie i smaku. Kawa Meksykańska jest znakomita po dość silnym paleniu. Doskonale nadaje się do ekspresów.

Smakowe:  kawy aromatyzowane na bazie wyśmienitej palonej Arabiki z Peru. Uprawa tej kawy odbywa się na wysokości ok. 2000 n.p.m.. Większość produkcji pochodzi z regionów Piura i Lambayeque. Kawa ta posiada harmonijny smak z posmakiem czekolady. Doskonale nadaje się do expresów. Najlepsza kawa pochodzi z okolic Chanchamayo, Cuzco, Norte i Puno, dojrzewa na małych, chłopskich plantacjach.

Irish Cream (mielona) – Kawa aromatyzowana o smaku whiskey i śmietanki.

Waniliowa (mielona)– Kawa aromatyzowana o smaku waniliowym.

Czekoladowa (mielona)– Kawa aromatyzowana o smaku czekoladowym.

Kolumbia Excelso (ziarnista) – to wysokogatunkowa kawa o silnym, jedwabistym i niepowtarzalnym aromacie, ma bogaty smak, doskonale zrównoważony z lekką nutą orzecha. Uchodzi za najlepszą i najdroższą kawę Kolumbijską.

Brazylia Santos (ziarnista) – Charakteryzuje się niską kwasowością oraz łagodnym i delikatnym smakiem. Gatunek Santos pochodzi ze stanu Sao Paulo i reprezentuje najwyższą jakość.

Dlaczego posiadamy w swej ofercie przede wszystkim kawy ziarniste? Ponieważ przy mieleniu kawy oddaje swój aromat, a przez to kawa traci na smaku oraz jakości. Każdy profesjonalny barista mieli kawę tuż przed podaniem klientowi ponieważ tylko wtedy można poczuć głębie smaku i aromatu. Pomimo tego, że nasze kawy są wypalane maksymalnie miesiąc przed wysyłką do klienta wolimy nie mielić świeżo wypalonych ziaren aby nasi klienci rozkoszowali się pełną gamą doznań przy piciu naszej kawy. Oczywiście, jeżeli klient zażyczy sobie zmielenie kawy to dostarczymy zmieloną partię.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub chcieliby otrzymać wstępną ofertę proszę skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Zamówienia Hurtowe

Specjalizujemy się w kawach spersonalizowanych tzn. specjalnie przygotowanych pod logo i etykietę  klienta lub z pełnym nadrukiem na paczkę. Naszym głównym celem jest wprowadzanie na rynek nowych marek kawy i pomoc w ich promocji

Współpracujemy z międzynarodowymi przedsiębiorstwami, średnimi i małymi firmami, biurami i sieciami handlowymi, dlatego nasza oferta niezależnie od tego czy Państwa marka kawy ma być umieszczona na półce do dalszej odsprzedaży, czy wręczona Państwa klientom w postaci prezentu, będzie indywidualnie sporządzona według Państwa potrzeb.

Jeżeli są Państwo zainteresowani lub chcieliby otrzymać wstępną ofertę proszę skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.